Sunday, 17 December 2017

درباره ما

پک ژیوار10 سال هست که زیر نظر پزشکان و متخصص فرموله شده و طی این 10سال محصول با فرمولاسیونی به دست آمده که هیچ یک ازعیوب محصولات داخل بازاری را نداشته باشد بلکه محصولی کاملا گیاهی و 100درصد طبیعی و با خواص بسیار بالا است ، که برای برطرف نمودن مشکلات ریزش مو،شوره سر ، موخوره ،شکنندگی مو ،آسیب دیدگی مو ها ، طاس های سکه ای یا پولکی و......

نکته : در طی آزمایشات بالینی انجام شده پزشکان به مطالبی پی بردند که پک ژیوار به غیرازاینکه باعث قطع ریزش مو و رفع مشکلات دیگر می شود بلکه باعث رویش مجدد موها می گردد. 

مواد شیمیایی فوق سولفات (sulfate)، دی اکسان (dioxane)، فرمال دوئید (formaldehyde)، فلزات سنگین (metal heavy )،در تمام محصولات شوینده ظرفشویی ،لباسشویی تا بهترین نوع شامپوهای ایرانی و چه بهترین برندهای خارجی با قیمت های گران موجود دربازاریافت میشود که این مطلب مصرف مداوم این نوع شامپو ها راغیرممکن کرده و سرطان زا بودن آن اثبات شده است .

اگر به بروشورهای مصرفی حتی بهترین شامپوها توجه کنید می بینید که تاکید میشود بعد از یک دوره زمانی خاص دیگر ازاین شامپو استفاده نشود و یا شامپوهای دیگر پیشنهاد می گردد. 

استفاده مداوم از شامپو های دارای مواد فوق ، پیاز مو وپوست سر حساس و غیره قابل درمان می کند و بعد از آن دیگر هیچ محصول تقویتی روی پیاز مو و پوست سر شما تاثیر نخواهد داشت .

شامپو ژیوار با حذف این مواد (سولفات ، دی اکسان ، فرمال دوئید و فلزات سنگین )به صورت 100% مشکلات سرطان زا بودن شامپو را کاملا حذف کرده و علاوه بر آن تست نهایی شامپو (زئین zein ) که میزان تخریب یک محصول شوینده را نشان می دهد در ژیوار صفر می باشد .

ژیوارتنها یک شامپو با خواص و عصاره های گیاهی مفید نمی باشد بلکه بهترین شامپو بدون هیچ گونه تخریب و زیانی برای موی شماست .

مواد شیمیایی ذکره شده حتی در شامپو بچه هم یافت می شود که بعضی افراد و پزشکان تنها با دید اینکه شامپو بچه چشم را نمی سوزاند تفکر بی خطربودن و بی زیان بودن را برای این محصول دارند ،در صورتی که تمام مواد سرطان زای ذکره شده ، در این شامپو نیز موجود می باشد و تنها با ترکیبی اضافه ترباعث کاهش سوزش چشم می شود که این امر هیچ ارتباطی به بی خطر وعاری از هرگونه مواد سرطان زا ذکرشده رادارد. 

نکته بسیار مهم : پک ژیوار شامل 38 نوع عصاره گیاهان درمانی و تقویتی بسیار نایاب میباشد که جمع آوری آن از کشورهای اروپایی ، کشورهندوستان و نقاطی ازکشور عزیزمان ایران گرد آوری شده است در صورتی که در محصولات موجود دربازار نهایتا 1یا 2 گیاه با درصد بسیار پایین استفاده شده است .

اساس وفلسفه اعطای این نشان به این صورت است که تمام صنایع تولیدی در کشور دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت هستند و این پروانه به معنای آن است که از کیفیت و استانداردهای جهانی برخوردارهستند پس شرکت هایی که توانایی دستیابی به استانداردهای بالا را دارند به این نشان دست می یابند . 

 

استاندارد باعث می شود که ما باخیال راحت کالا وخدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنیم وبدانیم که  انتخاب ما مشکلی برای ما ایجاد نمی کند اگر استاندارد نباشد زندگی بسیار پر خطر و حادثه آفرین خواهدشد وشرکت ژیواراین استاندارد را داراست .

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط نونگار