Sunday, 17 December 2017

راهنمای مصرف

نحوه استفاده جهت درمان ریزش مو و کمک به رویش مجدد موها :(موهای چرب)

شما با این پک موهای شاداب وزیبا خواهید داشت لطفا روش زیر را انجام دهید:

1) قبل از حمام هفته ای 3 بار از محلول و لوسیون موی ژیواراستفاده نمایید.لوسیون را به طور کامل به ساقه مو وسطح پوست سر ماساژدهید.

 (میزان استفاده از محلول بسته به حجم موی سر بین 3 تا 6 میلی لیتر در هر نوبت می باشد.) سره مخصوص محلول را گذاشته و محلول را در نقاط کم پشت و یا طاس سر ریخته و سطح سر را به مدت 3 تا 5 دقیقه ماساژ دهید.

 2) به مدت نیم ساعت از کلاه های مش و یا وسیله ای که باعث گرم شدن سطح سرتامحلول جذب مو شود استفاده نمایید.

3) وبعد از نیم ساعت موی سر را با شامپو ژیوار 2 بار شستشو دهید ودر بار دوم به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید و آبکشی نمائید.

 

به هیچ عنوان از سشوار و مواد شیمیایی در زمان درمان استفاده نکنید. لازم به ذکر است پس از اتمام دوره 3 ماهه ، یک ماه فقط از شامپوی ژیوار استفاده کرده و مجدداً درمان را تا بهبود کامل ادامه دهید.

پس از بهبود کامل ریزش ، نازکی و رویش مو بهتر است استفاده از شامپو ژیوار را ادامه داده و محلول آن را 3 ماه یکبار (60میلی لیتر) استفاده کنید.

***

روش استفاده برای درمان خشکی ، شوره و آسیب دیدگی پس از رنگ مو ، دکلره مو و یا فر کردن مو: (موهای معمولی وخشک)

هفته ای 3 مرتبه از شامپو و محلول ژیوار به روش زیر استفاده کنید:

موها را با شامپو ژیوار جهت چربی زدایی و رفع کثیفی و در نهایت درمان در دو مرحله شست و شو و آبکشی کنید و در هر مرحله بین 2 تا 3 دقیقه سر را ماساژ دهید. 

پس از استحمام و گرفتن آب موها ، محلول ژیوار را با کمک دو کف دست بر روی سطح موهای مرطوب ماساژ داده تا محلول توسط سطح مو جذب شود و این عمل را بین 3 تا 5 دقیقه انجام دهید.

آزمایشات نشان داده که پک 4in1 کاملا شوره ، خشکی و آسیب دیدگی موها را درمان می کند. در صورت آسیب دیدگی شدید و درمان نشدن با یک پک ، بهتر است پس از اتمام پک اول به اندازه یک بطری شامپو 250 میلی لیتری فقط از شامپو ژیوار استفاده کرده و سپس پک 2in1 را تهیه و همانند روش فوق استفاده نمایید.

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ است.

طراحی سایت توسط نونگار